Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Długie światła i kierunkowskazy - usterka.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Długie światła i kierunkowskazy - usterka.

    sprzedany

  • #2
    Długie światła i kierunkowskazy - usterka.

    Witam Wszystkich
    Otóż mój problem w O II 2005 r 1,9 TDI 105 km dsg polega na nieprawidłowym działaniu dźwigienki kierunkowskazów. Otóż, gdy włączam długie światła jednocześnie zapala się lewy kierunkowskaz. Śmieszniejsze jest to, że gdy dźwigienka jest w tym położeniu i uruchamiam lewy kierunek to uruchamia się prawy gdy włączam prawy to pali się prawy. Gdy palą się tylko światła długie to jednocześnie z lewym kierunkiem. Dodam, że moja O II jest wyposażona w xenony - o ile to ma jakieś znaczenie...
    Wie ktoś o co chodzi?
    Wszystkim z góry dziękuję za wszelkie sugestie naprawy...

    Komentarz


    • #3
      pewnie manetka do wymiany najlepiej jakbyś miał od kogoś na podmianę i jesteś pewny czy padła ona czy coś innego ale obstawiam manetkę

      Komentarz


      • #4
        Jest ktoś z Radomia, kto ma manetkę z tempomatem aby to sprawdzić?
        Czy coś takiego wyjdzie podczas skanowania vcds-em?

        Komentarz


        • #5
          w Radomiu masz pod nosem Superbmana... szukaj na Allegro.
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • #6
            W moim superbie też były jajca z długimi światłami,skończyło się na wymianie manetki,na alledrogo znalazłem niemiecki zamiennik za 80 złociszy i po problemie :szeroki_usmiech


            TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za pomoc Nie wiem kiedy będę miał czas na wymianę... ale jak zrobie to to dam znać czy poskutkowało

              Komentarz


              • #8
                A tak w ogóle to w takiej manetce nie ma się co zepsuć, co najwyżej wyskoczy taki mały wodzik. Jakbyś sobie wymontował taką manetkę to masz z tyłu dwie płytki drukowane. Są na nich styki i suwaki. Prawdopodobnie ten "pierdolnik" który porusza suwakiem po prostu z niego wypadł. Już miałem taki kiedyś przypadek, cały czas się świeciły długie.
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X